Už nějakou dobu se primárně věnujeme svatbám, kde se snažíme zachytit to nejdůležitější. Fotit svatbu, to není jen tak. Je to kombinace hned několika dovedností, které by měl fotograf ovládat, pokud chce svými fotografiemi vyprávět příběh, celého svatebního dne. Je to dřina, ale výsledek vždycky stojí za to. Každá svatba je unikátní a svým způsobem odlišná od té předchozí.

Naším cílem není vyfotit svatbu tak, jak by se čekalo. Snažíme se zachytit ty neopakovatelné momenty. Snímky, z kterých jdou cítit emoce a aktuální nálada. Takové snímky, ke kterým se za několik let s radostí vrátíte.

Nebudeme vás stylizovat nebo vám říkat, jak si stoupnout a jak zapózovat. Naším cílem je fotit přirozeně, jací skutečně jste.

Nejdůležitější je ale fakt, že fotíme ve dvou. Pokryjeme tak daleko více momentů zároveň. A sami už jsme také manželé (:

V našem případě řeknou fotografie více, než tisíc slov. Ne všem tento styl focení vyhovuje, proto je důležité, abyste s fotkami byli spokojení. Pokud se pro nás rozhodnete, můžete si být jisti, že nemáme žádné balíčky nebo omezení. To ke svatbě nepatří – další starost navíc. Pokud se domluvíme, nebude tam žádné omezení. Celý den vám budeme k dispozici. Focení obvykle zakončíme večer, po všech oficiálních částech programu. Samozřejmě se domluvíme.

Z každé svatby zpracováváme všechny snímky, které se povedou. Nelze tedy říct, kolik bude fotek. Z pravidla je ale z celodenního focení minimálně 300 záběrů. Běžně jich ale bývá něco mezi 400 a 500. Každý jeden snímek pak projde úpravou tak, aby celá kolekce působily kompaktně a uceleně. Většinou také hned druhý den zveřejníme na naší Facebookové stránce výběr těch nejlepších snímků – samozřejmě s vaším souhlasem.

Fotky vám předáme buď formou odkazu ke stažení z cloudu a nebo, pokud se domluvíme, formou dárkového balíčku, kde budete mít fotografie na flashdisku a k tomu dostanete na míru ručně vyráběnou dřevěnou krabičku společně s několika vytištěnými fotografiemi na kvalitním papíře formátu A6. To celém vám pošleme poštou. Na několik okamžiků se zase vrátíte do svého svatebního dne a připomenete si všechny ty skvělé zážitky a emoce. Krabičku si pak můžete schovat a budete vědět, že tam ty fotky najdete. Neztratí se.

Pokud bude vaše svatba v okruhu 100 km od Olomouce, nebudeme řešit cenu za dopravu. V ostatních případech se určitě domluvíme.

Další prioritou je pro nás osobní schůzka. Byli bychom rádi, kdybychom se mohli před svatbou osobně seznámit a probrat nějaké bližší detaily. Vždycky je lepší, když obě strany ví, s kým do toho jdou. Ve svatební den bude i uvolněnější atmosféra a vše bude probíhat podle plánu. Na schůzku za vámi můžeme přijet a nebo se domluvíme, kdo to bude mít blíže (:

Máme k dispozici tři fotoaparáty a několik objektivů. Díky tomu se budeme snažit zachytit všechny momenty v co možná nejlepší kvalitě s ohledem na aktuální prostředí a světelné podmínky. Vždycky upřednostníme svatbu venku v přírodě, než v sále nebo sklípku.

Pracujeme hlavně s přirozeným světlem a sluncem. Neradi bychom vytahovali blesky a dotvářeli tak atmosféru uměle. Jsou ale případy, kdy to jinak nejde. Tak jako tak se postaráme o to, aby bylo vše zaznamenáno.

Na Facebooku najdete několik alb, kde si můžete prohlédnou naši práci. Možná taky pomohou reference od párů, které jsme už fotili. Na Instagramu také můžete nakouknout do zákulisí naší práce formou stories.

Vyfotíme vám svatbu?

Pokud vás zajímá cena a další informace, neváhejte a dejte nám vědět prostřednictvím mailu nebo na Facebooku, tam je odpověď rychlejší.