Vyfotit svatbu je trochu umění. Nechci z toho mít umělou katalogovou výplň fotoalba. Chci zachytit skutečný, neopakovatelný momenty. To je to, v čem to je. Na takový fotky se budete chtít za pár let podívat.

Děláme to trochu jinak.

Základní ingrediencí je uvolněná nálada, radost a krásné světlo zapadajícího slunce. Pokud zvažujete svatbu, ozvěte se, něco vymyslíme. Podívejte se ale nejdříve na fotky, jestli vám to takhle vyhovuje.

Je to kombinace všeho, co je po ruce. Něco tímhle, něco zase trochu jinak, dle situace. Hlavně nic nezmeškat!

  • Canon EF 70-200mm f/2,8 L USM
  • Samyang 8mm f/3,5 CSII
  • Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
  • Sigma 50 mm f/1.4 EX DG HSM

26. května

2. června

16. června

7. července

14. července

21. července

28. července

17. srpna

18. srpna

25. srpna

1. září

8. září

2. listopadu

Pokud máte zájem o naše služby, prosím, podívejte se na již zabrané termíny pro rok 2018 (vlevo). Nezoufejte ale, spolupracujeme s kolegy, kteří také fotí svatby a můžeme se pokusit nabídnout vám termín u nich. Ve většině případů se fotograf najde (:

Určitě se také podívejte na fotografie, které děláme. Né každému může tento styl vyhovovat. Opravdu se snažíme z každé svatby vytěžit maximum a máme svůj specifický fotografický styl, který spočívá především s momentkách. Nechtěli bychom strojené fotografie a umělé emoce.

Z každé svatby ale určitě dostanete pár klasických společných fotografií, kde je to skutečně trošku o pózování, to samozřejmě vyfotíme! Fotíme ale v průběhu celé svatby a většinou mají tyto momentky daleko větší hodnotu, než pózování v parku, protože k těmto fotkám se vždy váže nějaký příběh, který si touto fotkou můžeme zase připomenout za několik let, až se k fotkám vrátíte.

Monča + Ondra

Slatinice – U Veterána

„Chtěli bychom poděkovat naším fotografům Honzayk a Ludris (Honzíkovi a Monči) za focení naší svatební hostiny dne 7.7.2017. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro vás. Díky Vám jsme si mohli užít svatební den dle svých představ bez hodinových focení mimo svatební dění, a přesto mít krásné fotky. Jelikož moje práce je pořádání svateb, tak jsem měla specifické požadavky (žádné 2-3 hod. focení mimo svatebčany, žádné umělé fotky a hlavně fotograf, který bude součástí svatebního dne). Na základě toho jsem oslovila Honzu a doufala, že mé/naše požadavky splní. A výsledek? Měli jsem rovnou 2 úžasné fotografy, kteří splnili ba dokonce předčili moje očekávání. Ještě jednou moc děkujeme. S manželem na vás neustále vzpomínáme a doporučujeme kudy chodíme. Všichni svatebčané z Vás byli také nadšení. Přejeme Vám plno svateb a spokojených klientů.“

Julie + Roman

Mikulov

„Výběr svatebního fotografa byl pro mě hodně zásadní. Hned po výběru ženicha. A obojí se povedlo na jedničku! Výsledný balíček fotek pro nás byl velkým překvapením, protože u většiny fotek jsme netušili, že se zrovna fotíme. Honzayk s Ludris nám nenafotili nudné pózy, ale úžasné momentky plné emocí. Jsme z nich nadšení! Takže pokud chcete opravdu neotřelou a věrnou dokumentaci Vašeho dne D, skvělou komunikaci, ochotné vyslyšení všech fotopřání a extrémně rychlé dodání fotek, volte Honzayka!“

Peťa + Radek

Zámecká zahrada Čechy pod Kosířem

„Ocenili ochotu a trpělivý přístup a výsledek byl super a všem se naše svatební fotky líbí.“

Veronika + David

Prostějov

„Nikdy by nás nenapadlo, že se dá svatba nafotit tak přirozeně a elegantně. Z fotek na první pohled vyzařují emoce a atmosféra našeho jedinečného dne. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Děkujeme.“

Míša + Roman

Holický dvůr

„Na Honzu a Moniku jsme dostali tip vlastně náhodou při hledání místa pro svatební obřad. Místo jsme sice nakonec zvolili jiné, ale jejich fotky se nám tak líbily, že výběr fotografů byl od začátku jasný. Dokázali zachytit spoustu krásných momentů, aniž by člověk věděl, že v tu chvíli fotí. Máme nádherné fotky, které zachycují emoce a daný okamžik. Jsme rádi, že náš den prožili spolu s námi.“

Vyfotíme vám svatbu?

Pokud vás zajímá cena a další informace, neváhejte a dejte nám vědět prostřednictvím mailu nebo na Facebooku, tam je odpověď rychlejší.