Virtuální prohlídka v Google street view

V Olomouckém kraji je v současné době aktivních 5 fotografů z toho možná jeden nebo dva jsou schopni nabídnou to, co nabízím nyní já. S certifikací od Google jsem schopen dodat virtuální prohlídky pro všechny subjekty, které se chtějí zviditelnit v mapách Google street view.

Virtuální prohlídka?

Díky virtuální prohlídce můžete ukázat své prostory širokému publiku uživatelů Google map ale především získat nové klienty pro svoje podnikání. Přímo v mapách Google budete mít umístěnou svou virtuální prohlídku a bude plynule navazovat na již hotové street view podklady ulic. Před samotnou návštěvou vašeho podniku si zákazník může prohlédnout vaše jedinečné interiéry.

HDRi

Virtuální prohlídky tvořím jen a pouze metodou HDRi čili pokrytím vysokého dynamického rozsahu celého prostředí. Co to znamená pro vás? Perfektně prokreslené stíny a fotografie bez nevkusných přepálených míst (zejména v oblasti oken). Tímto se docílí nejvyšší kvality výsledné fotografie tak, jak by interiér viděl samotný zákazník.

Jeden krok prohlídky je tak standardně tvořen až z padesáti snímků, které se pak prolnou a vytvoří výslednou fotografii ve vysokém rozlišení. Kroky jsou v interiéru cca po 1 metru a v exteriéru po 3 metrech.

Kvalita

Výsledný snímek musí splňovat požadavky nejen ze strany Google ale i moje nastavená měřítka. Fotografie bude perfektně ostrá, bez barevné vady (chromatické aberace – typicky na hranách vysoce kontrastních ploch) a bez chyb v návaznostech jednotlivých snímků.

Díky použití digitální zrcadlovky s vysokým rozlišením jsou fotografie plné detailů. Skoro jako byste v interiéru skutečně byli. Snímky jsou dodány v rozlišení 8000×4000 px – 32 Mpx + doplněno o důležitá exif data o sférické fotografii. Díky tomu se ve všech službách zobrazí fotografie jako virtuální prohlídka.

Zpracování

Ke zpracování nasnímaných dat používám nejvhodnější software, který se na trhu řadí k absolutní špičce, proto můžu zaručit bezkonkurenční kvalitu výsledných snímků. Není problém nasnímat exteriéry, interiéry a i místa se zhoršenými světelnými podmínkami.

Objektiv typu rybí oko dokáže zaznamenat až 150° na jeden záběr. Eliminuje se tak možnost chyb v návaznosti snímků a zároveň se tak urychluje i proces samotného snímání. Použitím panoramatické hlavy jednotlivé snímky navazují bez paralaxního posunu.

Co získáte?

Získáte soubor fotografií pokrývající průchod interiérem vaší prodejny, podniku, výdejního místa, hotelu – zkrátka vašich prostor. Díky tomu, že vlastním certifikát ověřeného fotografa, můžu tyto fotografie nahrávat přímo do map Google a tvořit virtuální prohlídky. To vše za vás zařídím. Průchod vaším interiérem se objeví přímo v mapách Google a klient si tak při průchodu ulicí bude moct prohlédnout i vaše interiéry.

Výslednou virtuální prohlídku si pak samozřejmě můžete vložit na svůj web nebo Facebook. Dodám vám snímky doplněné o speciální exif data takže je i Facebook zobrazí sféricky. Můžete tam ihned svým klientům a fanouškům na Facebooku ukázat svoje interiéry.

Jedinečnost je také to, co získáte. Né každý o virtuálních prohlídkách ví a vy se díky této možnosti můžete odlišit od konkurence. Samozřejmě, že pak budete vypadat, že jdete s dobou a že sledujete trendy a máte něco navíc. A budoucí klienti to ocení. Virtuální prohlídku lze prohlížet na všech mobilních zařízeních a dokonce i v brýlích pro virtuální realitu! Proto je nejvyšší čas nechat si takovou prohlídku zhotovit.

#01

 • malý podnik
 • pohled z ulice
 • 5-7 kroků prohlídky
 • každý další bod +550 kč

4 000 kč

#02

 • restaurace
 • pohled z ulice
 • 12-20 kroků prohlídky
 • každý další bod +450 kč

8 000 kč

#03

 • penzion, hotel
 • pohled z ulice
 • 25-40 kroků prohlídky
 • každý další bod +350 kč

16 000 kč

#04

 • větší podnik
 • pohled z ulice
 • 45-100 kroků prohlídky
 • každý další bod +250 kč

30 000 kč

VYBRÁNO?


Dejte vědět.

Ceny na této stránce jsou uvedeny bez dph. Na dalších podrobnostech se můžeme domluvit dle specifických požadavků a velikosti vašich prostor. Dejte mi prosím vědět do emailu a já se ozvu ihned jakmile to bude možné.